Na úvodní stránku


Dnes je pátek
20.05.2022


On hledá ji - BDSM

[1]

BeastInzerát pod značkou35 let28.06.21
Víš co znamená BDSM? Zajímají tě ty zvláštní pocity, které cítíš, ale nemáš si o tom s kým popovídat? Chceš se dovědět víc, než jen obyčejné p***o? Rád si budu psát a povídat s dívkou nebo ženou jakéhokoliv věku a zkušeností. Odpovídat upřímně, nikoho nesoudit, mít pochopení i pro věci, které se zdají někomu divné. Už to znám z vlastních zkušeností, kterých není málo. Odpovím všem, kteří to myslí vážně. Těší se, Váš Beast.

 
PotomtireknuAnonym2141@seznam.cz17 let24.06.21
Ahoj, hledám tady ženu/holku na občasný nebo ojedinělý sex a erotické uzivaní si a zábavu. Na věku/postavě/vzhledu/rase mi nezáleží, takže pokud si chceš užít sex tak mi napiš. Jsem z okolí Hradce Králové, ale můžu dojet kamkoliv a budu mít teď dost času. Je mi 17, mam hnědé vlasy, jsem středně vysoký a hubený. Více napíšu na email anonym2141@seznam.cz

 
LaminátInzerát pod značkou62 let08.06.21

Hledám ženu, která by mi dala výprask na zadek. Ideálně trénink na Velikonoce s premiérou o Velikonocích, ale poctivou přípravou už dříve. Mezi nástroji samozřejmě nesmí chybět pomlázka, ale pro zpestření možno použít též řemen, vařečku či prut.

Místo výprasku: Praha

 
Dejvda.svab@seznam.cz16 let08.08.18
Zdravím, je mi 16, již brzy 17 let a hledám nějakou dominantní slečnu v podobném věku jako mám já, cca 15 - 19 let na BDSM, nejlépe jen na SM a plnění snů, jsem switch a nemám problém měnit pozice podle potřeby, primárně jsem submisivní. Jsem rád svázaný a uživám si pocit bezmoci a bolesti, ale nerad plním aktivity apod. spíš mám radši když mě někdo obskakuje a ubližuje mi. Rád bych ale řekl, že jsem stydlivý a nehledám jen osobu na SM, ale i osobu, ke které bych si chtěl vybudovat důvěru. Důležitý je pro mě i vzhled, nemám rád velké prsa, ani vyšší slečny, než jsem já, takže nejlépe někoho, kdo je podobný Loli postavě do 165cm a nejlépe s pěkným obličejem, make-upem a rovnými vlasy. Tím asi tak nějak končím, to, co hledám, jsem z Olomouckého kraje, v případě zájmu napiš. !!19+ nepsat!!

 
Renélabi@centrum.cz30 let18.12.13
Najde se žena která mi naseká na zadek jak malýmu klukovi?,pište:728163738

 
[1]

Sdílet na Facebooku


Zpět


Provozuje a vytvořil Ing. Miloslav Fuček - MF SOFT
Všechna práva vyhrazena ©2013
Kopírování částí webu či přebírání částí textu není povoleno bez souhlasu majitele webu.